U bent hier: Home / Mijn gemeente / Diensten van het Gemeentebestuur / Algemene directie

Algemene directie

De Algemene directie omvat de diensten 'Gemeentelijk patrimonium', 'Openbare ruimte', 'Ondersteuning', 'Externe relaties', 'Stadsleven', 'Franse Gemeenschap', 'Vlaamse Gemeenschap', alsook de Gemeentesecretaris en de Gemeenteontvanger.
Gemeentesecretaris
Benjamin Goeders
Wemmelsesteenweg 100
bgoeders@jette.irisnet.be
02.423.12.20
Directeur Externe relaties
Sophie Gehu
Wemmelsesteenweg 100
sgehu@jette.irisnet.be
02.423.31.70
Directeur Ondersteuning
Christine Bruggeman
Wemmelsesteenweg 100
cbruggeman@jette.irisnet.be
02.423.13.30
Directeur Gemeentelijk patrimonium
Eric Janssens
Wemmelsesteenweg 100
ejanssens@jette.irisnet.be
02.422.31.60
Directeur Openbare ruimte
Jean François Delvaux
Wemmelsesteenweg 100
jfdelvaux@jette.irisnet.be
02.422.31.00
Directeur Stadsleven
Joëlle Moerenhout
Wemmelsesteenweg 100
jmoerenhout@jette.irisnet.be
02.423.12.88
Directeur Franse Gemeenschap
Eveline Kniebs
Wemmelsesteenweg 100
ekniebs@jette.irisnet.be
02.423.13.50
Directeur Vlaamse Gemeenschap
Sam Buysschaert
Wemmelsesteenweg 100
sbuysschaert@jette.irisnet.be
02.423.13.70
Gemeenteontvanger
Vincent Bex
Wemmelsesteenweg 100
vbex@jette.irisnet.be
02.423.12.80