U bent hier: Home / extra-paginas / Nuttige telefoonnummers

Nuttige telefoonnummers

Police 101
Europees noodnummer 112
Politiezone Brussel-West 02.412.12.12
Antigifcentrum 070.245.245
Brandwondencentrum 02.268.62.00
Brussels Wachtdienst huisartsen 02.201.22.22
Wachtdienst apothekers 0903.99.000
Diergeneeskundige spoedgevallendienst aan huis 02.644.24.24
Gasgeur 0800.19.400
Elektriciteitspanne 02.274.40.66
Card Stop (bankkaart) 078.170.170
Doc Stop (identiteitsdocumenten) 00800.2123.2123
Child Focus 116.000
Zelfmoordlijn 1813
Druglijn 078.15.10.20
Sensoa (aids, soa's,...) 03.238.68.68
Teleonthaal 106
Awel (hulplijn voor kinderen en jongeren) 102
Hulplijn geweld, misbruik, kindermishandeling 1712
Net Brussel 0800.981.81
MIVB 070.23.20.00